Najbrojnija generacija

U utorak 18. juna dodeljeni su sertifikati i diplome polaznicima na kursevima u školskoj 2018/19. godini. Kurs iz osnova kinologije u ovoj akademskoj godini završilo je 30 polaznika, kurs za izlagače 2, kurs za profesionalne pet sitere i šetače 2 i kurs iz osnova anatomije i procene eksterijera 1 polaznik.
Čestitamo svima !!!!

Zhavaljujemo se predavačima dr Milivoje Uroešević, dr Dunja Kovač, dr Nenad Milojević, dr Dragutin Smoljanović, dr Darko Drobnjak, kao i saradnicima iz drugih organizacija MN obuka psa – Marija Marjanović i Nikola Urošević, Urban Dog Serbia – Srđan Vidanović, Davor Radmanović, KSK AgiltyBecmen – Miroslav i Miška Tomic, Kinološkoj sekciji Fakulteta veterinarske medicine, koji su tokom svih proteklih godina svojom stručnošću i zalaganjem doprineli da se broj polaznike svake godine polako povećava.

Posted in Vesti.